Дзінтарс: відгук про креми, або нанокосметика 21 століття

Прибрати зморшки та помолодіти без пластичної операції?
 

Таке обіцяє анотація на кремах серії Real Dream від Дзинтарс.
 

Я довго придивлялася до нової серії Dzintars Real Dream. У цій серії є 2 лінії: anti-age (проти вікових змін – рожева упаковка з емблемою яблука) та  anti-wrinkle (проти зморшок – золота упаковка з емблемою змії).
 

В принципі, вони за складом та ціною не дуже відрізняються. Думала-розмірковувала, яку лінію собі обрати. Оскільки мені 42 роки, а шкіра фізіологічно починає старішати вже з 25 років, я звісно обрала лінію проти зморшок зі зміїною отрутою. І ось купила я собі креми Дзінтарс Real Dream ANTI-WRINKLE. Ось список моїх покупок:
 

  • Молочко з ефектом освітлення – ним я змиваю косметику;

  • Живильний денний крем – наношу вдень 20-25 днів на місяць;

  • Бальзам від зморшок – йде під очі. Наношу не більше 20-25 днів на місяць;

  • Сироватка від зморшок з ефектом ліфтингу. Її можна використовувати як під крем, так і без нього.

  • Концентрат від зморшок. Придбала від великої жадібності. Цей засіб наноситься безпосереньо на зморшки. 

Як я обирала той чи той продукт? Думаю, що як і всі ми. За допмогою інтуїції. Спочатку я прочитала інформацію, але дії кремів так і не зрозуміла. Просто знайома косметолог сказала, що саме пептиди усувають зморшки, тож мені треба купити креми з пептидами.
 

Пептиди? А що це за звір такий? Я якось не замислювалась про це. Користуюсь кремами вже 3-й місяць. Після того як моя подруга почала з'ясовувати, чим я користуюся, що такий вигляд граний маю, та ще й пару осіб зробили мені компліменти, почала я уважніше придивлятися до свого обличчя. Дивлюсь – а зморшки-то зменшилися, практично зникли, обличчя моє посвіжішало та помолодшало. 
 

Це означає, що креми дійсно допомагають. Так шо ж змушує зморшки розгладжуватись і чому одні креми допомагають дуже ефективно, а інші – ні? Це змусило мене детальніше вивчити креми Дзінтарс та написати цей матеріал.

Використовуючи косметику, ми не завжди замислюємося, з яких саме речовин вона складається, як ці речовини зможуть покращити наш зовнішній вигляд і яким чином вони працюють. А іноді взагалі не звертаємо увагу на складові кремів. Але ж, якщо ви з'ясуєте основні складові косметичного засобу та принцип їхньої дії, стає зрозуміло, наскільки далеко пішла сучасна косметологія та як бездарно мі витратили гроші.
 

Мій відгук про креми Дзінтарс серії Real Dream ANTI-WRINKLE – вони реально допомагають. Ця серія, як і деякі інші, в основі має пептиди.

Про що вам каже унікальне слово ПЕПТИДИ?
 

Уже живе на світі існує завдяки двум молекулам - об'єднаним між собою амінокислотам: білкам пептидів та ДНК. Короткі та довші амінокислоти поєдналися та створили пептиди. ДНК є матрицею, та сама собою не є активною. Активними є тільки пептиди, їхня головна особливість – нести інформацію в клітину, щоб усі процеси проходили нормально й вчасно. Під час поєднання пептидів з тією чи іншою ділянкою ДНК, тобто з ділянкою гену, виникає синтез специфічних білків, виникає життя. Пептиди виконують роль тих «гінців», які допвідають про проблемну ситуацію клітинам і змушують їх знову працювати. Вони дуже малі, їх не видно неозброєним оком. Пептиди, які значно менші білків, здатні пройти через роговий шар та дістатися шару живий клітин. Тому косметику, у складі якої використовуються пептиди, називають нанокосметикою. Креми, створені з використанням пептидів, абсолютно нешкідливі. Усі пептиди мають власну вузьку спеціалізацію. Для кожної тканини організму підходить лише свій пептид. Пептиди однакові для всіх ссавців. Тому, якщо взяти пептид тварини та ввести його в організм людини, то наш організм сприйме його як рідного.
 

Отже омолодження без скальпеля реальне?
 

Саме так! Якщо підібрати правильну комбінацію пептидів, тоді можна керувати процесами, які проходять у шкірі та в усьому організмі. Структура шкіри змінюється, клітини молодшають та оздоровлюються. Використовувати креми, до складу яких входять пептиди, можна та треба з того часу, коли тільки з'явилася така необхідність. Оскільки активне старіння організму може початися у достатньо ранньому віці. Стрес, посиленні заняття спортом, старіння – усе це сприяє зниженню синтезу білка, що означає – процес старіння розпочався.


З віком і/або з патологіями порушується робота клітин, отже порушується виробництво пептидів, а це, у свою чергу, призводить до зниження функцій клітин. Хворі або старі клітини виробляють менше пептидів, з'являється їхній дефіцит. Замкнуте коло.

Тому використання коротких пептидів є одною з головних інновацій у косметології та дозволяє суттєво пригальмувати темпи старіння через стимулювання проліферації та регенерації тканин.
 

Взявши до уваги цю унікальну властивість пептидів та враховуючи те, що у кожного пептида є свою вузька спеціалізація (тобто кожному органу властивий тільки свій білок), Дзінтарс використала у формулі кремів лінії Real Dream пептиди SYN®-AKE та SYN®-COLL. Вони активізують механізми регенерації тканин. Основна задача цієї серії – омолодження шкіри, саме тому потрібні ті пептиди, які діють на послаблені колагенові клітини.

Унікальні часточки розпізнають старіння шкіри як припинення нормального функціонування шкіри, тому й діють вони у цьому напрямі. Як справжня надточна зброя вони активують стволові клітини, посилюють їх та «змушують» працювати й виконувати функцію здорової молодої клітини.
 

Пептиди SYN®-AKEи SYN®-COLLвизнані у світовій косметичній промисловості найефективнішими речовинами з усіх, які кли-небудь використовувалися у засобах проти старіння.
 

SYN®-COLL – запатентований інноваційний препарат, який активно компенсує дефіцит колагену в шкірі. А клінічні дослідження довели, що пептид SYN®-AKE насправді «вбиває» вік, чудово розгладжує шкіру та суттєво зменшує мімічні зморшки.
 

Я перевірила на собі. І дуже задоволена.
 

І останнє. Для нанесення крема потрібно зовсім трохи. Невеличку горошину крему потрібно розтерти в руках і по масажних лініях нанести його на обличчя. Концентрат наноситься тільки на зморшки. Із усього, що я купила й чим користуюсь вже 3 місяці, закінчилося тільки молочко. Підсумок роботи кремів – за три місяці глибокі мімічні зморшки навколо очей («гусячі лапки») розгладилися. Шкіра помолодшала та виглядає прекрасно!
 

Дівчата, існують креми, які розгладжують зморшки! Існує нанокосметика з омолоджувальною дією, а є косметика, яка просто підтримує. Потрібно дивитися на склад речовин крему або питати про те у консультанта. А ми не розбираючись купуємо звичайний живильний крем в очікуванні того, що він стане справжнім чудом для нас. Я знайшла для себе свою лінію. І змінювати її не збираюся. Оскільки у віці за... 25 це вже не розкіш. Й економія на кремах – дуже погана інвестиція у свою майбутню зовнішність. Ми повинні бути прекрасними завжди!

А для жінок, які мріють скинути декілька років, кращої серії, ніж Real Dream просто не знайти!
 

Оксана Степанченко (м. Харків)

Соцмережі

Наш магазин

ТЦ "Магнус", вул. Шпитальна 1, Львів

  • w-facebook
  • White Instagram Icon

Контакти

парфумерія та біокосметика
ANNO 1849 RĪGA

© 2018 Dzintars.lviv.ua