Dzintars розширює серію лікувальної косметики новим продуктом від випадіння волосся

Блискуче, красиве, густе волосся - це наше прикраса і результат збалансованості всього організму.
 

Будь-який збій в організмі негайно відбивається на стані нашого волосся - воно тьмяніє, стоншується, ламається, уповільнюється зростання, випадає.
 

В середньому у людини на голові є від 100 до 150 тисяч волосяних фолікулів (коренів). За місяць здорове волосся виростає приблизно на 15 - 20 мм. У нормі в день ми втрачаємо до 80 волосків.
 

Причини випадіння волосся:
 

Причини випадіння волосся можуть бути різні - це генетика, гормональні порушення, захворювання імунної, нервової системи, шлунково-кишкового 

тракту, нестача білка, заліза і цинку, грибкові або паразитарні інфекції, а також зовнішні впливи - часте фарбування, знебарвлення, пересушування, забруднення навколишнього середовища і т д. Часто випадання волосся має одразу кілька причин.


Зовнішній вигляд волосся сильно залежить від надходження поживних речовин до коріння волосся. При їх нестачі коріння "всихає" і припиняється ріст волосся. Відомо, що близько 70% чоловіків і 40% жінок стикаються з проблемою випадіння волосся.
 

У чоловіків, частіше за все, помітно стоншується волосся на маківці голови, і спостерігається уповільнення зростання і випадання волосся. Волосся нормальної густоти залишається на потиличній частині голови.
 

У жінок зазвичай відбувається витончення волосся без уповільнення їх зростання. Більш інтенсивно волосся випадає у верхній частині голови. Повне випадання волосся спостерігається рідко.
 

При будь-яких причинах випадіння волосся необхідно забезпечити ефективне надходження поживних речовин в волосяний фолікул і ретельний догляд.
 

Бальзам від випадіння волосся розроблений на основі комплексу стовбурових клітин, пептидів і амінокислот, що прискорюють обмінні процеси в шкірі, і комплексу вітамінів і лікарських рослин, що поліпшують циркуляцію крові шкіри голови. Але головне, унікальний продукт одночасно живить коріння і зміцнює волосся, дає їм силу і енергію, припиняє випадіння волосся і стимулює їх зростання. У бальзамі міститься 93% натуральних інгредієнтів.
 

 • Стовбурові клітини яблука містять метаболіти (прискорювачі обмінних процесів), які активно перешкоджають загибелі волосяного фолікула і продовжують його життя.

 • Високоефективний комплекс з біоміметичного пептиду Acetyl Tetrapeptide-3, екстрактів червоної конюшини і хмелю інтенсивно пригнічує активність 5-альфа-редуктази, сповільнюючи утворення тестостерону, який є однією з основних причин випадіння волосся. Biotinoyl Tripeptide-1 і пантенол зміцнюють, збільшують діаметр волосся і прискорюють їх зростання.

 • Аргінін покращує ріст волосся, стимулюючи мікроциркуляцію в шкірі голови, збільшує кількість волосся в активній фазі росту, робить їх густіше і щільніше.

 • Ніацинамід (вітамін РР) і екстракти женьшеню, перцю червоного пекучого, імбиру, кропиви покращують приплив крові до шкіри голови, посилюючи харчування волосяного фолікула і зміцнюючи його.

 • Масло австралійського чайного дерева і екстракт каштана зменшують утворення лупи.


Для того, щоб поживні компоненти могли потрапити до волосяних фолікулів, нами застосовано know-how - ретельно підібрані речовини-транспортери, що забезпечують більш глибоке проникнення активних інгредієнтів і підвищують ефективність дії бальзаму.

Бальзам від випадіння волосся - FUTURE FORMULA SOS

Дія

Бальзам ефективно зменшує випадіння волосся, стимулює его зростання, живить і зміцнює коріння волосся (для жінок / для чоловіків / для будь-якого віку).

 

 • Пептиди припиняють випадіння волосся

 • Рослинні стовбурові клітини і комлекс рослинних екстрактів стимулюють ріст волосся

 • Аргінін зміцнює коріння волосся

 • транспортери забезпечують глибоке проникнення активних інгредієнтів
   

93% натуральних інгредієнтів
 

Результат

Ефективність бальзаму доведена клінічними дослідженнями протягом 3 місяців під контролем дерматолога - трихолога. В обстеженні брали участь 35 осіб (чоловіки і жінки) зі скаргами на випадіння волосся.


Через 3 місяці
 

 • у 70% апробантів волосся стало випадати помітно менше

 • у79% апробантів покращився ріст волосся і воно стало більш еластичним та міцнім

 • у 52% відновився ріст волосся на поріділих ділянках


В ході дослідження встановлено, що
 

 • стержні волосся товстішають на 26% у жінок, на 34% у чоловіків *

 • коріння волосся товстішає на 23% у жінок, на 33% у чоловіків *
   

* Підтверджено:

- трихограмою
- виміром діаметра волосся (коріння, стержня)

Застосування:
 

Нанести і легко втерти в чисту шкіру голови. Бажано надіти на голову поліетиленову шапочку і обернути теплим рушником на 30 хв. Застосовувати протягом 1-3 місяців в залежності від інтенсивності випадіння волосся. При інтенсивному випадінні волосся наносити щодня, при помірному - через день, для профілактики - 2 рази на тиждень.
 

Не змивати! Уникати потрапляння в очі!

Ціна комплекту в наших магазинах - 1250 грн

Наш магазин

Магазину у Львові більше немає. Продукцію Дзінтарс можна купити в європейському інтернет-магазині
Dzintars Shop Europe - www.dzintars-shop.eu

Контакти

Реклама:
Всі таємниці косметики Dzintars заховані в її натуральності.
Фірмовий інтернет-магазин Дзінтарс - www.dzintars-shop.eu

парфумерія та біокосметика
ANNO 1849 RĪGA

© 2018 Dzintars.lviv.ua