Що таке косметика «Дзінтарс»

У 20-25 років можна слідкувати за своєю шкірою, використовуючи креми недорогих серій. Але де ви бачили бездоганно доглянуту жінку років 30-35 й більше, яка користується кремами «100 рецептов красоты», «Чистая линия», «Черный жемчуг» або їхніми аналогами? Не можна при такому догляді виглядати на мільйон доларів. Мі дорослішаємо, та наша шкіра потребує гарного, гідного та, головне, дієвого догляду. Не тільки невблаганний час робить проблемною нашу шкіру, але й різноманітні стреси, хвороби, погодні фактори миттєво залишають відбитки на нашій зовнішності. 
 

Природа невблаганна, але чи є вихід? Допомогти може компанія «Дзінтарс», яка всю лінійку своєї продукції розділяє не стільки за віком, скільки за проблемами шкіри:
 

  • Інтенсивне зволоження,

  • Проблемна шкіра,

  • Ефективний захист,

  • Ліфтинг та зміцнення,

  • Боротьба зі зморшками.
     

Чим же особливим відрізняється продукція фабрики Дзінтарс від інших виробників СНД та Східної Європи? Із Західною Європою та Америкою порівнювати не будемо, там працюють подібні до Дзінтарс парфумерно-косметичні виробництва. Вони мають подібне обладнання, лабораторії, технології та сировину, тому порівнювати практично немає чого. Оскільки вироблена ними продукція та косметичні засоби Дзінтарс – майже ідентичні продукти.
 

Варто також зазначити, що вимоги до виробників косметики в Євросоюзі дуже жорсткі, тому виробник не може надати своїй продукції вигадані властивості, яких вона не має. Усі властивості мають бути доведені сертифікатами.
 

Якщо порівнювати, наприклад, смартфони Apple, Nokia та Samsung. Технологічно вони однакові, але ваш вибір залежить від особистого смаку, звичок, потреб. Зовсім інша справа, якщо ви порівнюєте латвійську косметику та парфумерію з виробниками у країнах СНД та Азії. Вони можуть писати та обіцяти на своїх продуктах усе, що хоче почути покупець. Можуть розповідати, що їхні засоби єдині у світі, найдієвіші, золоті, діамантові, магічні, але...
 

Дзінтарс ніколи не вчинить так зі своїми покупцями, оскільки така непрофесійна поведінка заборонена законом Євросоюза, сумлінням та девізом бренда «Не нашкодь», який, до речі, біло написано на гербі компанії ще у 1849 році.
 

Так от, якщо виробник написав на упаковці "Dior", "Dzintars" чи "Guerlain", що вони «видаляють невеликі зморшки та розгладжують глибокі», просто довіртеся цьому напису, бо так воно й буде. З Dzintars це саме.
 

У розробку косметики та парфумерії Дзінтарс було складено копітку працю дизайнерів, парфумерів, косметологів, а також роботу шести лабораторії заводу. Уся продукція проходить перевірку у дерматологів, токсикологів, офтальмологів. Кожен засіб складається з високоякісної сировини та має ексклюзивну рецептуру, розроблену в лабораторних умовах.
 

До речі, компанія «Дзінтарс» - єдина серед країн східного блоку має інструментальну лабораторію, де на спеціальному обладнанні встановлюється тип шкіри, її еластичність та пружність. Цей факт говорить сам за себе. 
 

З усіх країн східної Європи декоративну косметику розробляє та виробляє теж тільки Дзінтарс. А якщо розглядати світові тенденції, то можна зазначити, що цією розробка та виробництво декоративної косметики – спеціалізація декількох компаній (менше 10). Усі інші фірми, і європейські, й американські, купують уже готовий продукт, далі на товар чекає лише фірмова упаковка та полиці магазину. Купуючи косметичну продукцію багатьох відомих європейських та американських брендів, ві миєте знати, що вона майже на третину (а може й більше) складається з продукції, виготовленої на латвійській фабриці Dzintars. Так само й завод купує продукцію, яку виробляє не самостійно. Це олівці, пудра, мило тощо.
 

Саме тому ми впевнені у якості нашої продукції на усі сто відсотків й хочемо запропонувати вам огляд косметики Дзінтарс. Ви зможете порівняти її з європейськими аналогами. Візьмемо, наприклад, серію Real Dream ANTI-AGE та ANTI-WRINKLE, головний дієвий компонент якої – пептид SYN-COLL (аналог отрути храмової гадюки). Цей продукт є революційною розробкою швейцарської фармацевтичної лабораторії, ніхто у світі цей продукт більше не виробляє.
 

У виробництві Дзінтарс використовує тільки пептиди SYN-COLL та SYN-AKE швейцарського виробництва та свої напрацювання. Результат приємно здивує вас вже через 2 тижні. Крем впливає на найглибші шари шкіри, створюючи ботекс-ефект п'яти зон обличчя. Овал обличчя розгладжується, набуває чіткого контуру, зникають пігментні плями, шкіра стає пружною. Дія крему подібна до ефекту пластичної операції. Креми у цій серії в нашому магазині коштують 495 - 595 грн, сироватки – 450 - 550 грн. Найближчий косметичний аналог нашої продукції – BioVen Anti-Wrinkle Venom Cream, який коштує більше 1000 грн. Також наша продукція подібна до продукта Synake Cream 3-in-1 total wrinkle care, вартість сягає 1300 грн. Отже, ми можемо побачити, що вартість продукту Дзінтарс в два рази нижча,  але якість його ідентична дорожчим аналогам.  
 

Або ще простіше порівняймо лінію Nature`S Recipe віробництва Дзінтарс з лінією 4in1 MULTIEFFECTS REV. LINE MIRAUR Dermocosmetics. Це відома іспанська косметична фірма MIRAUR, яка на 90 % повторює продукцію Дзінтарс. Цей список можна продовжувати довго, проте краще зупинитися та спробувати, мі впевнені – ві не будете розчаровані.
 

А вибір – він завжди за вами! 

Наш магазин

Магазину у Львові більше немає. Продукцію Дзінтарс можна купити в європейському інтернет-магазині
Dzintars Shop Europe - www.dzintars-shop.eu

Контакти

Реклама:
Всі таємниці косметики Dzintars заховані в її натуральності.
Фірмовий інтернет-магазин Дзінтарс - www.dzintars-shop.eu

парфумерія та біокосметика
ANNO 1849 RĪGA

© 2018 Dzintars.lviv.ua