Неймовірно - Dzintars знайшов рішення для боротьби з акне
Немає такої людини, яка не хотіла б бути красивою. Краса починається зі здорової шкіри. Її стан сильно впливає на самооцінку підлітка, молодої або дорослої людини, тому догляд за шкірою обличчя важливий не тільки з естетичної, але і з психологічної точки зору. Чиста, гладка, зволожена шкіра без темних плям, рубців і розширених пор - про таку шкіру мріють багато.

Якщо на обличчі з'явилося кілька вугрів і прищів - це ще не акне, але й вони здатні зіпсувати нам настрій і зовнішній вигляд. Але якщо доглядати за шкірою обличчя неправильно, то це може перерости в захворювання. За статистикою близько 80% підлітків і 35% дорослих людей страждають від акне. При цьому шкіра виглядає нечистою - з прищами, вуграми, темними плямами.

Акне, або вугрова хвороба, виникає під впливом багатьох факторів, головним з яких є гормональна перебудова організму.

У цей період сальні залози посилено виробляють велику кількість шкірного сала, яке через пори виходить на поверхню шкіри і надає їй жирний блиск. Пори можуть забиватися ороговівшими лусочками шкіри, перешкоджаючи вільному відтоку шкірного сала, утворюється "пробка" - вугор, або комедон - який може виглядати як чорна або білувата точка. Навколо вугрів часто виникає запалення, а в центрі утворюються гнійники або прищики. Вугрова хвороба може залишати після себе такі незворотні зміни шкіри як постакне - розширені пори, комедони, шрами, порушена пігментація, які іноді залишаються на все життя.


Дуже важливо вилікувати акне і правильно доглядати за шкірою після завершення лікування. Проблемна шкіра обличчя потребує особливої ​​уваги. Часто в аптеках і магазинах продаються різні засоби, які можуть лише трохи зменшити наслідки прояву вугрової хвороби.
 

Для того, щоб зрозуміти, як доглядати за шкірою і які продукти застосовувати для усунення акне і його наслідків, необхідно зрозуміти суть природи акне. Ми працювали в своїх лабораторіях разом з лікарем-дерматологом досить довгий час і прийшли до висновку, що необхідно доставити всередину пори активні компоненти для придушення хвороботворної мікрофлори. В якості активних інгредієнтів використовували Piroctone Olamine, Zinc Gluconate, Melaleuca Alternifolia Оil, Zinc Oxide.
 

Ось це завдання - як доставити, ми і вирішили. Це наше кnоw-how!
 

Таким чином, ми придушуємо розвиток мікрофлори, розчиняємо сальні пробки або, якщо це своєчасно, то не допускаємо їх прояву, не допускаємо утворення вугрів і прищів. А якщо все ж вони є, то ми підсушуємо і даємо можливість ліквідувати процесc без утворення рубців і плям.
 

Ми вирішуємо комплексно ряд проблем, перерахованих вище, але головна відмінність нашого продукту від інших препаратів, призначених для лікування акне, це, - не допускати "дірок" на шкірі, які часто бувають на все життя, і погіршують вигляд шкіри.
 

Нові продукти серії FUTURE FORMULA SOS SKIN Therapy Anti-Akne вже доступні для замовлення в наших фірмових магазинах Dzintars у Львові та в Одесі.

Комплект АНТИ-АКНЕ - Future Formula SOS

Ефективне рішення для проблемної шкіри!


На сьогоднішній день - це проблема будь-якого віку через умови нашого життя, але ми допоможемо Вам її вирішити!
 

Для досягнення найкращого результату, ми пропонуємо три кроки послідовного застосування продуктів FUTURE FORMULA SOS АНТИ-акне:
 

1. Що очищає лосьйон на 10 травах? (95% натуральних інгредієнтів)


* глибоко очищає шкіру і пори від забруднень, шкірного жиру,
                                                                         відмерлих клітин шкіри;
* активізує захисні механізми шкіри;
* зменшує надлишкове виділення шкірного сала.

Застосування:

Ватним тампоном, рясно змоченим лосьйоном, протирати обличчя вранці і ввечері. Уникати зони навколо очей і попадання в очі.

Дерматологично перевірено.
 

2. Інтенсивний засіб від вугрів і прищів з маслом чайного дерева (86% натуральних інгредієнтів)


* глибоко проникає в шкіру, розчиняє сальні пробки;
* очищає і дезинфікує пори, запобігає їх закупорюванню;
* зменшує розмір вугрів і прищів, не залишає рубців.

Застосування:

Наносити точково на місця виникнення вугрів і прищів кілька разів в день. Перед застосуванням струснути! Уникати потрапляння в очі.

Дерматологично перевірено.
 

3. Освітлюючий і регенеруючий крем
(83% натуральних інгредієнтів)


* крем прискорює процес регенерації пошкоджених ділянок шкіри;
* розгладжує поверхню шкіри після вугрів і прищів;
* освітлює пігментні плями;
* запобігає появі рубців.

Застосування:

Крем наносити локально на вугрі, прищі, рубці і темні плями.

Дерматологично перевірено.
 

Ефективність продуктів доведена клінічними випробуваннями протягом місяця під контролем лікаря-дерматолога. У тестуванні продуктів взяли участь 99 осіб c проблемною шкірою у віці від 11 до 54 років, які підтвердили заявлену дію косметичних засобів Future Formula SOS Anti-Acne.


В результаті клінічного дослідження встановлено, що косметичні засоби:

  • підсушують прищі

  • заспокоюють запалену шкіру, зменшують її почервоніння

  • зменшують кількість і розмір прищів і вугрів

Ціна комплекту в наших магазинах - 1250 грн

Соцмережі

Наш магазин

ТЦ "Магнус", вул. Шпитальна 1, Львів

  • w-facebook
  • White Instagram Icon

Контакти

парфумерія та біокосметика
ANNO 1849 RĪGA

© 2018 Dzintars.lviv.ua