Про Дзiнтарс

Чому практично всі косметичні магазини України пропонують величезні знижки на свою продукцію, а в магазинах Duty Free знижок немає??? Відповідь дуже проста – там оригінальна продукція!!!

Навіщо ж нам купувати підробки під відомі бренди???

Потрібно користуватися перевіреною, екологічною, суперякісною та недорогою косметикою
та парфумерією!!!
Обираємо Dzintars Рига Латвія!!!

Ми пропонуємо вам користуватися косметикою та парфумерією Дзінтарс через те, що це:

 • помірні ціни,

 • європейська якість,

 • натуральність

 • та висока ефективність продукції.


За законами Євросоюзу, які суворо достримуються будь-якою компанією, що працює на його території, уся вироблена продукція повинна повністю відповідати опису, зазначеному на упаковці. Якщо на коробці або пляшечці написано, що засіб є натуральним, він прибирає зморшки та розгладжує шкіру, не вагайтеся з приводу правдивості тієї інформації.        

Dzintars – то європейська компанія, яка вже 165 років виробляє свою продукцію тільки в Латвії, у місті Рига (територія ЄС), на основі сировини з Євросоюзу. Цій компанії підпорядковано 6 лабораторій, продукція проходить найсуворіший контроль та сертифікацію. Усі косметичні засоби виробляються не тільки під власною торговою маркою, але й на замовлення "privat lable" для найвідоміших європейських косметичних компаній. Якість продукції завжди з успіхом (на оцінку «5» на п’ятибальною шкалою) проходила перевірки у незалежних лабораторіях Франції, Швейцарії, Америки. І все це підтверджено великою кількістю дипломів та сертифікатів.

Уважно читайте опис продукції та пам’ятайте, що завод Дзінтарс відповідає за кожне слово. Він вас не підведе!


Коротко про історію торгової марки Dzintars

Історія акціонерного товариства Dzintarsрозпочалася у середині ХIХстоліття у Ризі. Саме в цьому місті у 1849 році було засновано мануфактуру Г.А. Бригера, яка виробляла мило та свічі та вела торгівлю парфумованими композиціями, які доставляли з самої Франції.

Биокосметика и парфюмерия Дзинтарс (Dzintars) в Украине (во Львове, в Одессе). Купить пурфюм, духи, одеколон.
Уникальная натуральная косметика Dzintars (Дзинтарс в Украине (в Одессе и во Львове)

Протягом другої половини ХІХ ст. та на початку ХХ ст. У різних містах Латвії виникають невеличкі компанії, які виробляли окремі види парфумів та косметики у лабораторних умовах. Проте серед них майже не було визначних мануфактур, які б могли конкурувати з фабрикою Бригера. Можна виокремити тільки трьох виробників, які займали на косметичному ринку країни визначні місця: хімічна фабрика А.Римейка (зубні пасти, косметичні засоби, ялинкові свічі), компанія провізора А.Томберга (парфуми, одеколони, пудра) та фірма Ф.Т.Кикерта (туби та розпилювачі для косметичної продукції).

У 1940 році ці мануфактури було націоналізовано та переформовано. Так мануфактуру Г.А. Бригера перетворили на фабрику «Саркана Аусма», що виробляла мило та парфуми. Фабрика А Римейка стала хімічною, свічною та тубною фабрикою «Метра», мануфактуру А Томберга трансформували в парфумовану фабрику «Флора». А на базі заводу Кикерта заснували тубочно-косметичну фабрику «Рота».

У період з 1946 до 1954 року стартувала кампанія по реорганізації парфумерно-косметичної промисловості. Результатом цього стала ліквідація фарбик «Флора» та «Рота», виробництва яких відійшли на користь більших підприємств «Саркана Аусма» та «Метра». У червні 1951 року фабрика «Метра» отримала нову назву – «Ризька косметична фабрика Dzintars».

У 1958 році відбулося об'єднання двох гігантів латвійської косметичної промисловості. До Dzintars було приєднано миловарену фабрику «Саркана Аусма», у результаті чого виник парфумерно-косметичний завод Дзінтарс.

Так чотири пагони, що пустили коріння півтори століття тому, сплелися та створили міцний стовбур та крону для сучасної компанії Dzintars.

Продукція Dzintars була дуже популярною на теренах Радянського Союзу та за його межами – кожна панянка мріяла купити парфуми Дзінтарс.

Масштаби попиту та, відповідно, виробництва постійно збільшувались, виникла потреба у модернізації виробництва. Саме тому у 60-х роках було розпочато будівництво нової будівлі на околицях міста. Процес зведення нового заводу було закінчено у 1969 році. Саме тоді основну частину виробництва було перевезено у нові приміщення. Підприємство мало сучасне німецьке, французьке та швейцарське устаткування, яке дало змогу автоматизувати всі основні технологічні процеси: виготовлення та розлив парфумерних рідин та виготовлення косметичних мас, розфасування кремів та зубних паст.

З січня 1976 року завод було реорганізовано у Ризьке виробниче об'єднання парфумерно-косметичної промисловості Dzintars.

У жовтні 1991 року відбулося Засновницьке зібрання колективу, на якому було вирішено утворити Акціонерне товариство Дзінтарс. 7 листопада 1991 року це рішення було закріплене реєстраційним посвідченням та набуло законної сили. У цьому статусі Dzintars існує й наразі.

Сьогодні, подолавши довгий шлях розвитку та перетворення та зберігши свій стиль, Dzintars навів чудовий приклад успішного перетворення компанії. Ця торгова марка стала найбільшим виробником біокосметики та парфумерії в країнах Балтії та одним з найстабільніших підприємств у Латвії. Зараз на Дзінтарс працюють приблизно 400 робітників.

Підприємство має найсучасніше устаткування, під час виробництва залучаються найновіші технології, які відповідають європейським вимогам. Спеціалізовані лабораторії та дослідницькі центри ведуть суворий контроль якості продукції. Dzintarsнеуклінно достримується системи управління якістю за міжнародними стандартами ISO22716 GMPISO14001ISO9001. Стандартизація охоплює весь процес від розробки продукції до її виробництва та продажу.

Підтвердження якості роботи компанії – її численні нагороди. Наразі Дзінтарс виробляє велике різноманіття продукції – більше 550 одиниць парфумерії, декоративної косметики, засобів для догляду за обличчям, тілом, волосся та інших різновидів біокосметики.

У 2010 році компанія Dzintars отримала ліцензію міжнародного стандарта ECOCERT, що стало своєрідною «перепусткою» у світ виробництва органічної косметики. Згідно з цим стандартом, лінія натурально-органічної косметики Organic Style посідає найвищий щабель класифікації органічних косметичних засобів. Це означає, що мінімум 95 % усіх рослинних складників продукції було вирощено на екологічно чистих (біологічних) територіях.


 

Dzintars – це:
 

 • дслідження ринку парфумерії, косметики та виробів декоративної косметики;

 • розробка парфумерії, косметики та виробів декоративної косметики (сюди входить і розробка упаковки та офомлення, рослинних екстрактів, парфумерних композицій (для ароматизації окремих продуктів);

 • тестування на етапах розробки та виробництва;

 • виробництво парфумерії, косметики та декоративних косметичних засобів, рослинних екстрактів, парфумерних композицій (для ароматизації різноманітних продуктів), упаковок (баночок, флаконів, туб, декоративних ковпачків та пеналів для губної помади);

 • продаж виготовлених товарів.
   

           

Торгівля
 

Політика Dzintars з організації продажу – бути ближче до своїх споживачів. Саме для цього була створена мережа фірмових магазинів, яка постійно розширюється. Наразі у Львові та Одесі відкрито магазини Дзінтарс, де працюють справжні професіонали своєї справи – продавці, які знають про свій товар усе. Їхня професійна задача – не тільки продати косметичну продукцію, але й надати вичерпну інформацію про кожний продукт та допомогти покупцеві зробити правильний вибір.

У містах та регіонах, де немає наших фірмових магазинів, або їхня кількість недостатня, працює відділ гуртової торгівлі. Супермаркети та невеличкі магазини, пошти та аптеки, салони краси можуть купити косметику Дзінтарс гуртом і надати своїм клієнтам можливість побачити нашу продукцію на поличках. Для закупівлі фірмових косметичних засобів необхідно зв'язатися з нами та організувати перевезення товарів до ваших торговельних місць.

У Латвії натуральна косметика та парфумерія Dzintars є лідерами ринку за об'ємами продажу. Щорічно Латвійська Асоціація торговців обирає продукцію Дзінтарс «Товаром року».

Великий попит на косметичні засоби Dzintars є і за кордоном. 21 країна світу – такий ринок поставок продукції компанія має наразі. Країни Балтії та СНД, Німеччина, Італія, Австралія, Румунія, Ізраїль, США та інші співпрацюють з акціонерним товариством Дзінтарс. У Латвії компанія є найбільшим експортером косметичної продукції.

У 2003 році бренд отримав головний приз у конкурсі «Made in Latvija» за найбільший об'єм експорту в групі непродовольчих товарів. Конкурс проводиться під патронатом Латвійської торговельно-промислової палати.

 

 

Розробка продукції

Dzintars має власний центр, який займається розробкою та вивченням парфумерії, косметики та виробів декоративної кометики (у тому числі розробкою упаковки та оформлення), рослинних екстрактів, парфумерних композицій (для ароматизації різноманітних продуктів). До складу центру входять спеціалізовані лабораторії площею 1,8 тисяч квадратних метрів.

У розробці косметичних засобів мі використовуємо натуральні компоненти, фіто- та біокомплекси, які складаються з рослинних екстрактів, вітамінів, мікроелементів. Природну сировину для виготовлення косметики ми отримуємо з батьківщини рослин: коріння женьшеня – з Китаю, алое – з Мексики, олію чайного дерева – з Австралії, олію обліпихи – Алтаю. Серед наших постачальників – відомі та авторитетні компанії Франції, Великобританії, Бельгії, Данії, Швейцарії, Швеції, Голландії, Німеччини та США.

Ми пропонуємо великий вибір біокосметики для волосся, обличчя та тіла – шампуні, бальзами-кондиціонери, креми та лосьйони, гелі для душу тощо.

Створення парфумів та одеколонів під брендом Dzintars для жінок та чоловіків починається з ретельного вивчення модних тенденцій світового ринку парфумерії. Зразки ароматів з усього світу зберігаються у бібліотеці запахів компанії. Dzintarsвикористовує найновіші технології виробництва парфумів. Ексклюзивні компоненти, складові таємниць ароматів Dzintars, ми отримуємо від провідних світових постачальників з Франції, Німеччини, Австрії, Великобританії, Швейцарії та інших країн.

Тестування продукції

Нова продукція та упаковка у процесі розробки проходять поетапне тестування у лабораторії дослідження нових продуктів. Фахівці проводять оцінювання парфумерних рідин, косметичних мас, упаковки для них, встановлюють термін придатності продукції. Такі тести проходять усі косметичні засоби Дзінтарс.

Як було вже згадано, тестування проходить у декілька етапів:

 • фізико-хімічне тестування,

 • мікробіологічне тестування,

 • експрес-випробування у екстремальних умовах (критичні температури від -20 до +50 градусів за Цельсієм),

 • токсикологічна оцінка та клінічна апробація під наглядом фахівців-медиків (у апробації беруть участь не менше 33 осіб).

Нова продукція тестується дерматологом. Перевірку засобів для шкіри навколо очей та для вій проводить офтальмолог. Висококваліфікований єксперт-токсиколог оцінює рівень безпеки продукції, що знаходиться на стадії розробки. Один з найважливіших етапів тестування – підтвердження споживацьких властивостей, які було заявлено виробником.

Споживацькі властивості усіх продуктів ми визначаємо за власною методикою у 4-х вікових групах:

 • 14-19 років,

 • 20-35 років,

 • 36-50 років,

 • 50 і більше років.


З кожної з цих категорій ми обираємо 80 осіб, які проходять спеціальне опитування. Наприклад, ви не зможете купити нові парфуми Дзінтарс, якщо не менше 90 % респондентів з кожної вікової групи сподобається розроблений нами аромат. Також ми проводимо так зване «сліпе тестування»: учасникам пропонують порівняти парфуми Dzintars з такою самою продукцією інших відомих брендів (усі експериментальна продукція має однакові флакони).

Для того щоб зайняти своє місце на поличці магазину аромат Дзінтрас повинен бути найкращим!


 

 

 

 

 

 

 

 


Під час виробництва продукції лабораторія тестування проводить контроль якості сировини для парфумерних рідин, екстрактів, косметичних мас та упаковок.

Якість готової продукції експерти оцінюють не тільки беспосередньо після виготовлення, але й контролюється протягом усього гарантійного терміну зберігання. Тому, якщо ви купуєте косметику Дзінтарс в наших магазинах у Львові та Одесі, будьте певні: погана продукція до ваших рук не потрапить!Дзінтарс у Одесі, Dzintars у Одесі, Дзинтарс в Одессе, Dzintars в Одессе, Дзинтарс во Львове, Dzintars во Львове, Дзінтарс у Львові

Наш магазин

Магазину у Львові більше немає. Продукцію Дзінтарс можна купити в європейському інтернет-магазині
Dzintars Shop Europe - www.dzintars-shop.eu

Контакти

Реклама:
Всі таємниці косметики Dzintars заховані в її натуральності.
Фірмовий інтернет-магазин Дзінтарс - www.dzintars-shop.eu

парфумерія та біокосметика
ANNO 1849 RĪGA

© 2018 Dzintars.lviv.ua